Matgrupp Venture Home Estelle 140 med 4 Ardi Stolar
fr.14 519 kr
fr.9 545 krFrån 15 %Kampanj18 tim kvar!
Välj variant

Estelle 140 med 4 Ardi Stolar
9 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Estelle 140 med 4 Ardi Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett rektangulärt matbord i modern design med underrede i svart pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar med ben i svart pulverlackerad metall. Lätt rundad rygg och sits i helgjuten plast. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Estelle 140 med 4 Ardi Stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett rektangulärt matbord i modern design med underrede i svart pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar med ben i svart pulverlackerad metall. Lätt rundad rygg och sits i helgjuten plast. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Längd: 140 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74,5 cm
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
- Längd: 140 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74,5 cm
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 49 cm
- Djup: 47,5 cm
- Höjd: 82 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19834S |
| Färg | Vit/Blå, Vit/Vit |
| Rygghöjd | 37 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | Marmor/Metall/Plast |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
