Matgrupp Venture Home Estelle 140 med 4 Pobbie Stolar Läder
fr.10 075 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Estelle 140 med 4 Pobbie Stolar Läder
10 075 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Estelle med Pobbie stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i konstgjort läder och stolsben i metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Estelle med Pobbie stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i konstgjort läder och stolsben i metall.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Höjd: 87 cm
- Djup: 53 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Höjd: 87 cm
- Djup: 53 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR996S |
| Färg | Brun/Svart, Svart/Svart |
| Rygghöjd | 39 cm |
| Sittbredd | 43,5 cm |
| Material | Marmor/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
