Matgrupp Venture Home Estelle 140 med 4 Valentina Stolar Sammet
fr.10 295 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Estelle 140 med 4 Valentina Stolar Sammet
10 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Estelle med Valentina stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i sammet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Estelle med Valentina stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i sammet.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 54,5 cm
- Höjd: 77 cm
- Djup: 49,5 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 54,5 cm
- Höjd: 77 cm
- Djup: 49,5 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR14001S |
| Färg | Svart/Vit, Svart/Vit/Grön, Svart/Vit/Rosa |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
| Material | Marmor/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
