Matgrupp Venture Home Estelle 140 med 4 Vera Stolar Sammet/Mässing
fr.18 509 kr
fr.12 175 krSpara 34 %Kampanj24 tim kvar!
Välj variant

Estelle 140 med 4 Vera Stolar Sammet/Mässing
12 175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Estelle är en elegant matgrupp med Estelle matbord i vit marmor bordsskiva och bordsben i svart metall tillsammans med fyra stycken Vera matstolar i sammet och stolsben i matt mässingfärgad metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Estelle är en elegant matgrupp med Estelle matbord i vit marmor bordsskiva och bordsben i svart metall tillsammans med fyra stycken Vera matstolar i sammet och stolsben i matt mässingfärgad metall.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 88,5 cm
- Djup: 66 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Höjd: 88,5 cm
- Djup: 66 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR926S |
| Färg | Beige/Mässing, Mässing/Blå |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| Material | Marmor/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
