Matgrupp Venture Home Estelle med 4 Limhamn Runt Stolar
fr.13 559 kr
Välj variant

Estelle med 4 Limhamn Runt Stolar
13 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Estelle med fot och rund centrumpelare. Bordsskiva i marmor. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Furniture Fashion. Runt matbord Estelle med fot och rund centrumpelare. Bordsskiva i marmor. Matstolar Limhamn med stomme och ben i svart metall. Låg rygg i en exklusivt utformad design. Ryggen och sitsen är i sammet. Lättare montering krävs.
Mått bord
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
- Höjd till undersida: 72 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,5 cm
- Djup: 54 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd: 75 cm
- Höjd till undersida: 72 cm
Mått stol
- Bredd: 61 cm
- Höjd: 76,5 cm
- Djup: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Guld/Svart, Svart, Svart/Vit |
| Rygghöjd | 32,5 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | Marmor/Metall, Marmor/Mässing |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
