Matgrupp Venture Home Estelle med 4 Pooya Stolar PolyEstelletyg
Rek. pris 9 599 kr
fr.8 155 kr
Välj variant

Estelle med 4 Pooya Stolar PolyEstelletyg
8 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Estelle med 4 Pooya Stolar PolyEstelletyg från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord i modern design med trumpetfot i pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar i en helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall. Stolarna har en rundad rygg och sits i vitt teddy polyEstelletyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Estelle med 4 Pooya Stolar PolyEstelletyg från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord i modern design med trumpetfot i pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar i en helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall. Stolarna har en rundad rygg och sits i vitt teddy polyEstelletyg med mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
- Höjd: 87 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100 % PolyEstelle/Teddy
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
- Höjd: 87 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100 % PolyEstelle/Teddy
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR20501S |
| Färg | Svart/Mässing/Vit, Vit/Svart |
| Rygghöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Marmor/Metall/Polyester/Teddy |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
