Matgrupp Venture Home Estelle med 4 Pop Stolar
fr.7 559 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Estelle med 4 Pop Stolar
7 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Estelle med 4 Pop Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp med ett runt matbord i modern design med trumpetfot i pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar i modern design med ben i pulverlackerad metall. Stolarna har en skålformad, rundad rygg och sits i helgjuten plast. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Estelle med 4 Pop Stolar från Venture Home är en elegant matgrupp med ett runt matbord i modern design med trumpetfot i pulverlackerad metall med en bordsskiva i marmor. Det medföljer fyra matstolar i modern design med ben i pulverlackerad metall. Stolarna har en skålformad, rundad rygg och sits i helgjuten plast. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Mått Stol
- Bredd: 45,5 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 81 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
- Höjd: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Höjd till undersida bord: 72 cm
Mått Stol
- Bredd: 45,5 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 81 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Marmor
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR20491S |
| Färg | Svart/Mässing/Grå, Svart/Mässing/Vit, Vit/Svart/Grå, Vit/Svart/Vit |
| Diameter | 106 cm |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | Marmor/Metall/Plast |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
