Matgrupp Venture Home Ina med 4 Valentina Stolar PolyestertygGrå/Blå/Vit
7 195 kr

Ina med 4 Valentina Stolar Polyestertyg
Grå/Blå/Vit
7 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Ina med 4 Valentina Stolar Polyestertyg från Venture Home är en modern matgrupp med ett förlängningsbart matbord i MDF med bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Ina med 4 Valentina Stolar Polyestertyg från Venture Home är en modern matgrupp med ett förlängningsbart matbord i MDF med bordsben i metall. Det medföljer fyra matstolar med stolsben i metall och sitsar i polyester.
Mått Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
- Längd: 160 cm
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR20316 |
| Färg | Grå/Blå/Vit |
| Längd | 160 cm |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Ina |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Längd med förlängning | 200 cm |
| Sittdjup | 42,5 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Iläggsskiva | Ja |



