Matgrupp Venture Home med Bianca Matbord och 4 Kungshamn Matstolar i Konstläder
fr.13 149 kr
fr.9 299 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant

med Bianca Matbord och 4 Kungshamn Matstolar i Konstläder
9 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Bianca, med ett runt matbord i MDF med faner med bordsben i trä och MDF. Matchas med 4 st Kungshamn matstolar med sitsar i konstläder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Bianca, med ett runt matbord i MDF med faner med bordsben i trä och MDF. Matchas med 4 st Kungshamn matstolar med sitsar i konstläder.
Bordets mått
- Diameter: 110 cm
- Höjd: 74 cm
Stolens mått
- Höjd: 76 cm
- Sitthöjd: 48,5 cm
- Bredd: 40 cm
- Djup: 52 cm
- Diameter: 110 cm
- Höjd: 74 cm
Stolens mått
- Höjd: 76 cm
- Sitthöjd: 48,5 cm
- Bredd: 40 cm
- Djup: 52 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22477S |
| Färg | Benvit/Svart/Svart, Valnöt/Svart/Svart |
| Rygghöjd | 27,5 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Material | MDF/Fanér/Konstläder |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Bianca |
| Antal Stolar | 4 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |
