Matgrupp Venture Home Plake med 4 Pop Stolar RuntVit/Svart
4 969 kr
3 265 krSpara 34 %Kampanj16 tim kvar!

Plake med 4 Pop Stolar Runt
Vit/Svart
3 265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Plake med 4 Pop Stolar Runt från Venture Home är en elegant matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i plast.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Plake med 4 Pop Stolar Runt från Venture Home är en elegant matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar med svarta stolsben i metall och sitsar i plast.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 45,5 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 81 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 70 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Mått Stol
- Bredd: 45,5 cm
- Djup: 58 cm
- Höjd: 81 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR19561 |
| Färg | Vit/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 35 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Material | MDF/Metall/Plast |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
