Matgrupp Venture Home Plaza Runt Matbord Ø100 cm & 4 Comfort Stolar
7 595 kr

Plaza Runt Matbord Ø100 cm & 4 Comfort Stolar
7 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modernt och ombonat! Matbord Plaza tillsammans med Comfort matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modernt och ombonat! Matbord Plaza tillsammans med Comfort matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Fördelar: Matgrupp Venture Home Plaza Runt Matbord Ø100 cm & 4 Comfort Stolar
- Robusta och bekväma stolar
- Modernt och ombonat design
- Lätt att matcha med vit färg
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 58 cm
- Djup: 61 cm
- Höjd: 92 cm
Fördelar: Matgrupp Venture Home Plaza Runt Matbord Ø100 cm & 4 Comfort Stolar
- Robusta och bekväma stolar
- Modernt och ombonat design
- Lätt att matcha med vit färg
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23989 |
| Färg | Vit |
| Ben | Stål |
| Sittbredd | 58 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 61 cm |
| Sitthöjd | 92 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |




