Matgrupp Venture Home Pobbie med 6 Valentina Stolar Polyestertyg
fr.7 755 kr
Välj variant

Pobbie med 6 Valentina Stolar Polyestertyg
7 755 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Pobbie med 6 Valentina Stolar Polyestertyg från Venture Home är en modern matgrupp med ett rektangulärt matbord med ben i metall med en bordsskiva i MDF. Det medföljer sex matstol med en helklädd design med ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i polyestertyg. Rygg och sits har mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pobbie med 6 Valentina Stolar Polyestertyg från Venture Home är en modern matgrupp med ett rektangulärt matbord med ben i metall med en bordsskiva i MDF. Det medföljer sex matstol med en helklädd design med ben i pulverlackerad metall samt rundad rygg och sits i polyestertyg. Rygg och sits har mjuk stoppning. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 166 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100 % Polyester
- Längd: 180 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 166 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: 100 % Polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Vit/Blommönstrad, Vit/Ek/Blå |
| Rygghöjd | 31 cm |
| Sittbredd | 49 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Pobbie |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| Sittdjup | 49, 42,5 cm |
