Alu-look
25 kr
20 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Montageplatta till bordsben modell 810 och modell 900
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 9600 |
| Färg | Aluminium look |
| Material | Metall |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 14,5 mm |
| Bredd | 14,5 mm |
| EAN-nr | 7316189600003 |

