Sidobord Venture Home Arbor
516 kr
Se priset!

Arbor
516 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Arbor från Venture Home är lika iögonfallande som praktiskt med sin smarta storlek och modemedvetna design!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Arbor från Venture Home är lika iögonfallande som praktiskt med sin smarta storlek och modemedvetna design!
Sidobordet har en robust, cylinderformad stomme i svart metall med en upplyft glasskiva som bordsyta.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29993-210 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 54 cm |
| Längd | 50 cm |
| Diameter | 50 cm |
| Material | MDF,Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Arbor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 20 kg |
| EAN-nr | 7340206962737 |



