Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
1 239 kr
Se priset!
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-04-13
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sidobord från Venture Home. Sidobordet från serien Lenox är lika praktiskt som iögonfallande! Den cylinderformade utformningen med ribbad design skapar ett robust och stadigt intryck till rummet. Toppskivan är slät och elegant i en matt svart kulör. Lika användbar som avlastningsyta, som piedestal eller sidobord. Pryd med vackra ljusstakar eller dekorationer och höj stilnivån i ditt hem till nästa nivå!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Sidobordet från serien Lenox är lika praktiskt som iögonfallande! Den cylinderformade utformningen med ribbad design skapar ett robust och stadigt intryck till rummet. Toppskivan är slät och elegant i en matt svart kulör. Lika användbar som avlastningsyta, som piedestal eller sidobord. Pryd med vackra ljusstakar eller dekorationer och höj stilnivån i ditt hem till nästa nivå!
Höjd till undersida bord: 50 cm
Fördelar: Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
- Cylinderformad, robust design
- Multifunktionell som piedestal
- Elegant matt svart finish
Fördelar: Sidobord Venture Home Lenox Svart Runt Bord/Piedestal Ø30,5cm
- Cylinderformad, robust design
- Multifunktionell som piedestal
- Elegant matt svart finish
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-191 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 30,5 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 30,5 cm |
| Diameter | 30,5 cm |
| Ben | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Sidobord |
| Användningsområde | Inomhus |



