Sidobord Venture Home Netz
fr.1 152 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Netz
1 152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord från Venture Home. Det här sidobordet klättrar på trendlistorna! Netz är ett modernt och praktiskt sidobord i stål med industriellt uttryck och rak design. Med sina stilrena former tillför bordet en modern och luftig känsla till rummet och är otroligt användbart både som avlastningsyta, piedestal eller sidobord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Det här sidobordet klättrar på trendlistorna! Netz är ett modernt och praktiskt sidobord i stål med industriellt uttryck och rak design. Med sina stilrena former tillför bordet en modern och luftig känsla till rummet och är otroligt användbart både som avlastningsyta, piedestal eller sidobord.
Den kvadratiska och nätta storleken gör bordet lätt att placera och flytta runt i hemmet. Det finns även ett smart hyllplan i rutnät som fungerar utmärkt för enklare förvaring eller dekorationer. Perfekt för dig som söker ett schysst avlastningsbord eller snygg inredningsdetalj!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15628-208S |
| Färg | Beige, Svart, Vit |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 55 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Sidobord |
| Serie | Netz |
| Garanti | 5 år |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |
