Sidobord Venture Home Rise 110
fr.865 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sidobord Venture Home Rise 110 är ett elegant, rektangulärt sidobord med en stomme och ben i pulverlackad metall och en bordsskiva i MDF. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Venture Home Rise 110 är ett elegant, rektangulärt sidobord med en stomme och ben i pulverlackad metall och en bordsskiva i MDF. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ek/Svart, Grå/Vit |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF med betong-look/Pulverlackad Metall |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Rise |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantig |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
