Sidobord Venture Home Sao Paulo
935 kr
579 krSpara 38 %Kampanj

Sao Paulo
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sao Paulo - Sidobordet som bidrar med minimalistisk stil samt ordning och reda till ditt hem! Detta svarta sidobord är tillverkat av stål med en toppskiva i glas och dess kvadratiska, nätta design kommer garanterat att smälta in i alla dina favoritutrymmen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sao Paulo - Sidobordet som bidrar med minimalistisk stil samt ordning och reda till ditt hem! Detta svarta sidobord är tillverkat av stål med en toppskiva i glas och dess kvadratiska, nätta design kommer garanterat att smälta in i alla dina favoritutrymmen.
Men Sao Paulo är inte bara ett snyggt tillskott till inredningen i ditt hem, det är även ett praktiskt sidobord med ett rymligt hyllplan. Organisera dina älskade böcker eller ha dina vardagssaker nära till hands – allt på ett ställe! Oavsett om du placerar bordet bredvid din säng för att skapa ett charmigt sängbord eller använder det som ett stilfullt avlastningsbord i vardagsrummet eller badrummet, så kommer det omedelbart att lyfta upp rummets estetik med sin klassiska utformning.
Skapa en känsla av öppenhet, organisering och stilrenhet i ditt hem och njut av det enkla!
Skapa en känsla av öppenhet, organisering och stilrenhet i ditt hem och njut av det enkla!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30124-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | Stål/Glas |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Sao Paulo |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220809353 |








