Skåp Venture Home Piring
Nyhet
2 679 kr
1 819 krSpara 32 %Kampanj

Piring
1 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skåp Piring från Venture Home. Ett sotigt svart avlastningsskåp är en lika snygg som smart lösning i ditt hem. Piring avlastningsskåp har en klassisk, industriell design i svart pulverlackerat stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Piring från Venture Home. Ett sotigt svart avlastningsskåp är en lika snygg som smart lösning i ditt hem. Piring avlastningsskåp har en klassisk, industriell design i svart pulverlackerat stål.
Skåpet har två luckor för dold förvaring och två öppna hyllplan som passar utmärkt för stilrena dekorationer och detaljer. Skåpet lyfts upp av smala ben som skapar en luftig känsla och underlättar även för dammsugaren. Den perfekta förvaringsmöbeln helt enkelt - fyll med porslin, böcker eller vackra dekorationer. Skåpets smidiga storlek gör den även lättplacerad och passar bra in i de flesta rum i hemmet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 25623-208 |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 42 cm |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 25623-208 |
| EAN-nr | 7340220835598 |




