Skrivbord Venture Home Bakal
Nyhet
2 215 kr
1 995 krSänkt pris!Spara 220 kr

Bakal
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skrivbord Bakal från Venture Home. Den perfekta kombinationen av nätt design och funktionell förvaring. Tillverkat helt i stål, erbjuder det en stabil arbetsyta i ett luftigt och modernt uttryck som passar lika bra i hemmakontoret som i det lilla arbetsrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skrivbord Bakal från Venture Home. Den perfekta kombinationen av nätt design och funktionell förvaring. Tillverkat helt i stål, erbjuder det en stabil arbetsyta i ett luftigt och modernt uttryck som passar lika bra i hemmakontoret som i det lilla arbetsrummet.
I skåpet placerat i det högra hörnet finns plats för att förvara kontorsmaterial, laddare eller andra småsaker du vill ha nära, men ändå gömda för ett rent och organiserat intryck. Bakal är ett skrivbord som gör det lätt att hålla fokus. Med stilren form, smart funktion och minimalistisk känsla i ett.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 28070-201 |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 95 cm |
| Produkttyp | Skrivbord |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 28070-201 |
| EAN-nr | 7340220835680 |




