Soffbord furniture/fashion Lomma
3 795 kr
Se priset!

Lomma
3 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Lomma från furniture/fashion är det soffbord som enkelt skapar ett stilsäkert blickfång i ditt vardagsrum!
Den eleganta bordsskivan i klarglas synliggör det dekorativa underredet i svart stål och den runda utformningen ger ett mjukt intryck till helhetsdesignen. Låt soffbordet sätta tonen för hela vardagsrummet!
Den eleganta bordsskivan i klarglas synliggör det dekorativa underredet i svart stål och den runda utformningen ger ett mjukt intryck till helhetsdesignen. Låt soffbordet sätta tonen för hela vardagsrummet!
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Soffbord Lomma från furniture/fashion är det soffbord som enkelt skapar ett stilsäkert blickfång i ditt vardagsrum!
Den eleganta bordsskivan i klarglas synliggör det dekorativa underredet i svart stål och den runda utformningen ger ett mjukt intryck till helhetsdesignen. Låt soffbordet sätta tonen för hela vardagsrummet!
Den eleganta bordsskivan i klarglas synliggör det dekorativa underredet i svart stål och den runda utformningen ger ett mjukt intryck till helhetsdesignen. Låt soffbordet sätta tonen för hela vardagsrummet!
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15016-100 |
| Färg | Svart/Transparent |
| Höjd | 40 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Djup | 110 cm |
| Material | Glas/Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Lomma |
| Garanti | 1 år |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206964410 |



