Soffbord furniture/fashion Skanör Rektangulärt Vardagsrumsbord i Glas/Stål 90x90cm
2 924 kr
Se priset!

Skanör Rektangulärt Vardagsrumsbord i Glas/Stål 90x90cm
2 924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Soffbord Skanör från furniture/fashion är ett lyxigt soffbord i modern, industriell design som skapar ett imponerande blickfång i ditt vardagsrum!
Soffbordet har en rektangulär toppskiva i glas och en cirkelformad stomme i stål som andas minimalism.
Den transparanta bordsskivan synliggör stommen uppifrån vilket blir en läcker detalj till helhetsdesignen.
Pryd med några ljusstakar eller en fin blomvas för att skapa ett hemtrevligt intryck och njut av ett stilrent soffbord till din soffgrupp!
Soffbordet har en rektangulär toppskiva i glas och en cirkelformad stomme i stål som andas minimalism.
Den transparanta bordsskivan synliggör stommen uppifrån vilket blir en läcker detalj till helhetsdesignen.
Pryd med några ljusstakar eller en fin blomvas för att skapa ett hemtrevligt intryck och njut av ett stilrent soffbord till din soffgrupp!
Varumärke
furniture/fashionBeskrivning
Soffbord Skanör från furniture/fashion är ett lyxigt soffbord i modern, industriell design som skapar ett imponerande blickfång i ditt vardagsrum!
Soffbordet har en rektangulär toppskiva i glas och en cirkelformad stomme i stål som andas minimalism.
Den transparanta bordsskivan synliggör stommen uppifrån vilket blir en läcker detalj till helhetsdesignen.
Pryd med några ljusstakar eller en fin blomvas för att skapa ett hemtrevligt intryck och njut av ett stilrent soffbord till din soffgrupp!
Soffbordet har en rektangulär toppskiva i glas och en cirkelformad stomme i stål som andas minimalism.
Den transparanta bordsskivan synliggör stommen uppifrån vilket blir en läcker detalj till helhetsdesignen.
Pryd med några ljusstakar eller en fin blomvas för att skapa ett hemtrevligt intryck och njut av ett stilrent soffbord till din soffgrupp!
Fördelar: Soffbord furniture/fashion Skanör Rektangulärt Vardagsrumsbord i Glas/Stål 90x90cm
- Lätt att rengöra tack vare glasytan
- Robust konstruktion i stål för lång hållbarhet
- Minimalistisk design som passar alla inredningsstilar
Egenskaper
| Varumärke | furniture/fashion |
| Art.Nr. | 15016-200 |
| Färg | Svart/Transparent |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | Glas/Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Skanör |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206964427 |



