Soffbord House Nordic Grand
3 919 kr

Grand
3 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Soffbord med glasskiva frrån House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101050 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Teakträ/Glas |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Grand |
| Montering | Nej |
| Form bord | Runt |
| EAN-nr | 5713917006076 |





