Soffbord Venture Home Bristol 120x60x45
Rek. pris 2 369 kr
1 998 kr
1 799 krSänkt pris!Spara 199 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbordet Bristol är ett stilrent och mångsidigt bord som kombinerar enkelhet med sofistikerad design. Tillverkat i MDF och i färgen grå och mocca, är Bristol en möbel som tillför en harmonisk känsla till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbordet Bristol är ett stilrent och mångsidigt bord som kombinerar enkelhet med sofistikerad design. Tillverkat i MDF och i färgen grå och mocca, är Bristol en möbel som tillför en harmonisk känsla till ditt hem.
Med sin runda form och kompakta mått på 120x60x45 cm är Bristol det perfekta soffbordet och en elegant komplementmöbel i större rum. Den rundade designen ger ett mjukt och inbjudande intryck som passar både moderna och klassiska inredningsstilar.
Bordets neutrala färg gör det enkelt att kombinera med andra möbler och dekorationer. Använd Bristol som en avlastningsyta för kaffe, tidningar och dekorativa föremål, eller låt det stå i centrum som en stilren detalj i ditt vardagsrum
Bordets neutrala färg gör det enkelt att kombinera med andra möbler och dekorationer. Använd Bristol som en avlastningsyta för kaffe, tidningar och dekorativa föremål, eller låt det stå i centrum som en stilren detalj i ditt vardagsrum
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62055-125 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 120 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Bristol |
| Kollektion | Aqua |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220844439 |





