Soffbord Venture Home Lawton 40 cm
569 kr
Se priset!

Lawton 40 cm
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Lawton från Venture Home är ett runt soffbord i nätt storlek som passar perfekt både som sidobord och i det mindre vardagsrummet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Lawton från Venture Home är ett runt soffbord i nätt storlek som passar perfekt både som sidobord och i det mindre vardagsrummet!
Det här soffbordet är tilllverkat med en rund bordsskiva i svart MDF och smal stomme som sammanlänkas i botten, vilket blir en snygg detalj.
Placera ovanpå den mysiga mattan och pryd med vackra ljusstakar för att skapa en trivsam atmosfär i vardagsrummet!
Placera ovanpå den mysiga mattan och pryd med vackra ljusstakar för att skapa en trivsam atmosfär i vardagsrummet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-020 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 55 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Material | MDF,Stål |
| Typ | Sidobord |
| Serie | Lawton |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206962799 |




