Soffbord Venture Home Pryor
1 335 kr
1 105 krSpara 17 %Kampanj24 tim kvar!

Pryor
1 105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Pryor från Venture Home är lika stilsäkert som tidlöst!
Den Skandinaviska designen med raka nordiska former och dekorativa detaljer skapar ett iögonfallande blickfång. Bordsskivan är i svart MDF och underredet i svart stål med ett smakfullt kryss som sammanlänkar de raka bordsbenen.
Den generösa storleken gör att bordet passar utmärkt framför den större soffan och den svarta kulören är enkel att matcha med övrig inrednin
Den generösa storleken gör att bordet passar utmärkt framför den större soffan och den svarta kulören är enkel att matcha med övrig inrednin
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-190 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 110 cm |
| Material | MDF,Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Pryor |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963871 |








