Soffbord Venture Home Razzia 75x75
2 877 kr
2 293 krSpara 20 %Kampanj

Razzia 75x75
2 293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Razzia är ett fyrkantigt soffbord från Venture Home har ett vit skiva i terrazzo och ett svart underrede med snygga detaljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Razzia är ett fyrkantigt soffbord från Venture Home har ett vit skiva i terrazzo och ett svart underrede med snygga detaljer.
Terrazzo
En konststen som framställs av krossad marmor men även av hårdbergarter och cement.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18037-680 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 75 cm |
| Material | Terrazzo |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Razzia |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087590 |







