Soffbord Venture Home Rock 2.0
1 699 kr
1 444 krSpara 15 %Kampanj

Rock 2.0
1 444 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rock är ett stilrent soffbord som är lika vackert som tidlöst! Med en bordsskiva i glas och ett vackert underrede i svart stål får du ett läckert soffbord som aldrig går ur tiden. De raka nordiska formerna och stilrena färgerna gör att bordet matchar de flesta inredningsstilar och blir ett härligt blickfång i vardagsrummet. Placera på en mysig matta framför soffan och njut av härliga filmkvällar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Rock är ett stilrent soffbord som är lika vackert som tidlöst! Med en bordsskiva i glas och ett vackert underrede i svart stål får du ett läckert soffbord som aldrig går ur tiden. De raka nordiska formerna och stilrena färgerna gör att bordet matchar de flesta inredningsstilar och blir ett härligt blickfång i vardagsrummet. Placera på en mysig matta framför soffan och njut av härliga filmkvällar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29915-328 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 120 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Glas |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Rock 2.0 |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220808462 |






