Fåtölj Venture Home Boom ManchesterGreige/Mässing
2 899 kr
Se priset!

Boom Manchester
Greige/Mässing
2 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Boom Manchester från Venture Home är en lyxig och bekväm fåtölj i det stilsäkra tyget manchester med eleganta ben i metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Boom Manchester från Venture Home är en lyxig och bekväm fåtölj i det stilsäkra tyget manchester med eleganta ben i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18046-995 |
| Färg | Greige/Mässing |
| Bredd | 116 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Djup | 84,5 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 90,5 cm |
| Material | Manchester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 47,5 cm |
| EAN-nr | 7350107087415 |







