Fåtölj Venture Home BoomGrå
2 719 kr
2 399 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå/Svart

Boom
Grå
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Boom är en modern fåtölj i helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall och skön sittkomfort. Fåtöljen är av fluffigt polyestertyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Boom är en modern fåtölj i helklädd design med ben i svart pulverlackerad metall och skön sittkomfort. Fåtöljen är av fluffigt polyestertyg.
Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18046-005 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 181 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 86 cm |
| Rygghöjd | 49 cm |
| Sittbredd | 110 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| EAN-nr | 7350118410165 |







