Fåtölj Venture Home Laconia Boucletyg Vit med Fotpall
2 845 kr
2 529 krSpara 11 %Kampanjtom 18/5

Laconia Boucletyg Vit med Fotpall
2 529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj från Venture Home. Skapa ett stilsäkert blickfång i ditt hem med den här smakfulla och eleganta fåtöljen från serien Laconia!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj från Venture Home. Skapa ett stilsäkert blickfång i ditt hem med den här smakfulla och eleganta fåtöljen från serien Laconia!
Skapa ett stilsäkert blickfång i ditt hem med den här smakfulla och eleganta fåtöljen från serien Laconia! Fåtöljen har en tillhörande fotpall och nackkudde för extra komfort och den genomtänkta Skandinaviska helhetsdesignen är lika lyxig som imponerande. Sitsen och nackkudden är tillverkad i vitt boucletyg och den smala stålkonstruktionen i svart kulör är helt i linje med trenderna. Placera intill soffan för att ge utrymme för extra sittplats eller solitär i favorithörnan!
Fördelar: Fåtölj Venture Home Laconia Boucletyg Vit med Fotpall
- Inkluderar matchande fotpall
- Tillverkad i trendigt teddy material
- Elegant skandinavisk design
Fördelar: Fåtölj Venture Home Laconia Boucletyg Vit med Fotpall
- Inkluderar matchande fotpall
- Tillverkad i trendigt teddy material
- Elegant skandinavisk design
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-370 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Rygghöjd | 60 cm |
| Sittbredd | 65 cm |
| Material | Boucle |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Laconia |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 72 cm |
| Sitthöjd | 30 cm |
| EAN-nr | 7340206963635 |










