Fåtölj Venture Home Sedalia Beige Linne med Svart Minimalistisk Stålstomme
2 325 kr
Se priset!

Sedalia Beige Linne med Svart Minimalistisk Stålstomme
2 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home är en modern, stilsäker och bekväm - en fåtöljdröm helt enkelt!
Den här trendiga fåtöljen tillhör serien Sedalia och har en minimalistisk stomme i smalt, svart stål med två mjuka kuddar till ryggstöd och sist i beige linnetyg.
Den perfekta kombinationen av minimalism, hög komfort och tidlösa kulör gör att den här fåtöljen snabbt blir en favorit i hemmet och står sig över tid!
Den här trendiga fåtöljen tillhör serien Sedalia och har en minimalistisk stomme i smalt, svart stål med två mjuka kuddar till ryggstöd och sist i beige linnetyg.
Den perfekta kombinationen av minimalism, hög komfort och tidlösa kulör gör att den här fåtöljen snabbt blir en favorit i hemmet och står sig över tid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home är en modern, stilsäker och bekväm - en fåtöljdröm helt enkelt!
Den här trendiga fåtöljen tillhör serien Sedalia och har en minimalistisk stomme i smalt, svart stål med två mjuka kuddar till ryggstöd och sist i beige linnetyg.
Den perfekta kombinationen av minimalism, hög komfort och tidlösa kulör gör att den här fåtöljen snabbt blir en favorit i hemmet och står sig över tid!
Den här trendiga fåtöljen tillhör serien Sedalia och har en minimalistisk stomme i smalt, svart stål med två mjuka kuddar till ryggstöd och sist i beige linnetyg.
Den perfekta kombinationen av minimalism, hög komfort och tidlösa kulör gör att den här fåtöljen snabbt blir en favorit i hemmet och står sig över tid!
Recensioner
MonicaVerifierad köpare
för 2 år sedanEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-020 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 68,5 cm |
| Höjd | 97,5 cm |
| Längd | 90 cm |
| Sittbredd | 71 cm |
| Material | Linne |
| Typ | Single Sofa |
| Serie | Sedalia |
| Montering | Ja |
| Garanti | 1 år |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 56 cm |
| Sitthöjd | 62 cm |
| EAN-nr | 7340206963673 |








