Fåtölj Venture Home X-Lounge
1 645 kr
1 465 krSänkt pris!Spara 180 kr

X-Lounge
1 465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj X-Lounge från Venture Home är elegant, stilfull, klassisk och lika bekväm som den är en snygg inredningsdetalj. Ställ den ensam som en läcker del av rummet eller låt den bli ett blickfång tillsammans med din soffgrupp.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj X-Lounge från Venture Home är elegant, stilfull, klassisk och lika bekväm som den är en snygg inredningsdetalj. Ställ den ensam som en läcker del av rummet eller låt den bli ett blickfång tillsammans med din soffgrupp.
Designen är tidlös och smakfull med skinande beige sammetsklädsel och minimalistiska svarta ben i modern tappning. Unna dig lite lyxig egentid i en stilren fåtölj och skapa ett blickfång i ditt hem som imponerar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15029-440 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 82,5 cm |
| Rygghöjd | 39,5 cm |
| Sittbredd | 56 cm |
| Material | Sammet |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | X-lounge |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 63 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| EAN-nr | 7340206963581 |




