Loungefåtölj Venture Home Fårö med Fotpall
Rek. pris 4 855 kr
fr.4 599 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtöljen Fårö representerar skandinavisk design på ett ikoniskt sätt! Med sin tilltalande estetik och komfort är Fårö det optimala valet för att lyfta din inredning med nordisk elegans. Denna stilfulla fåtölj är tillverkad med mjuka former och välarbetade linjer i en konstruktion av trä, vilket ger den en tidlös karaktär.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtöljen Fårö representerar skandinavisk design på ett ikoniskt sätt! Med sin tilltalande estetik och komfort är Fårö det optimala valet för att lyfta din inredning med nordisk elegans. Denna stilfulla fåtölj är tillverkad med mjuka former och välarbetade linjer i en konstruktion av trä, vilket ger den en tidlös karaktär.
Recensioner
Lovisa SVerifierad köpare
för 3 månader sedanExtremt hårda och prasslar när man rör sig
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61201-103V |
| Färg | Brun, Ljusgrå |
| Bredd | 60, 63 cm |
| Höjd | 107 cm |
| Djup | 89 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Fårö |
