Loungefåtölj Venture Home Grötö med Fotpall
fr.2 199 kr
fr.2 119 krSänkt pris!
Välj variant

Grötö med Fotpall
2 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Luta dig tillbaka och njut efter en lång dag i Grötö fåtölj med matchande fotpall! Dess plywoodram i whitewash tillsammans med den polyesterklädseln skapar en elegant och naturlig känsla som smälter in i vilket rum som helst. Med sina svängda former och noggrant utformade detaljer är Grötö både funktionell och stilfull.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Luta dig tillbaka och njut efter en lång dag i Grötö fåtölj med matchande fotpall! Dess plywoodram i whitewash tillsammans med den polyesterklädseln skapar en elegant och naturlig känsla som smälter in i vilket rum som helst. Med sina svängda former och noggrant utformade detaljer är Grötö både funktionell och stilfull.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61200-165V |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 63, 82 cm |
| Höjd | 104 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Grötö |
