Ottoman Venture Home Salina Offwhite
945 kr
Se priset!

Salina Offwhite
945 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ottoman Venture Home är en trendig inredningsdröm som lyfter den varma och inbjudande känslan till rummet!
Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj.
Tillverkad i benvit kulör av gosigt teddy tyg, trä och metall med djuphäftade knappat i tyget som blir till en läcker detalj.
Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj.
Tillverkad i benvit kulör av gosigt teddy tyg, trä och metall med djuphäftade knappat i tyget som blir till en läcker detalj.
Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ottoman Venture Home är en trendig inredningsdröm som lyfter den varma och inbjudande känslan till rummet!
Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj.
Tillverkad i benvit kulör av gosigt teddy tyg, trä och metall med djuphäftade knappat i tyget som blir till en läcker detalj.
Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Den här sittpuffen från serien Salina imponerar med sin lyxiga look och blir till en snygg inredningsdetalj.
Tillverkad i benvit kulör av gosigt teddy tyg, trä och metall med djuphäftade knappat i tyget som blir till en läcker detalj.
Puffen har en låg design med träfärgade ben som bidrar till en luftigare atmosfär och möjliggör enkel dammsugning. Höj stilnivån i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15110-020 |
| Färg | Naturvit |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Ottoman |
| Serie | Salina |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 7340206962850 |




