Sittpuff House Nordic Gamby
fr.1 899 kr
fr.785 krSpara 59 %Kampanj
Välj variant

Gamby
785 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Sittpuff från House Nordic.
Puff i roséfärgad sammet med mässingsfärgad stålbas.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Rosa, Svart |
| Bredd | 34 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Längd | 34 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Gamby |
| Sittdjup | 34 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |


