Sittpuff Venture Home Castine
fr.879 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sittpuffen från serien Castine skapar ett mysigt och familjärt intryck till din inredningsstil! Den här sittpuffen är kvadratisk och har en helklädd design i boucletyg som är enkelt att sköta och inbjudande att sitta på. Puffen har en nätt storlek som gör den enkel att flytta omkring på och möjliggör flera användningsområden. Höj mysfaktorn i ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sittpuffen från serien Castine skapar ett mysigt och familjärt intryck till din inredningsstil! Den här sittpuffen är kvadratisk och har en helklädd design i boucletyg som är enkelt att sköta och inbjudande att sitta på. Puffen har en nätt storlek som gör den enkel att flytta omkring på och möjliggör flera användningsområden. Höj mysfaktorn i ditt hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Ljusgrå, Natur, Vit |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Polyester, Teddy |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Castine |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 40 cm |
