Sittpuff Venture Home Ruston
1 165 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En generös sittpuff från serien Ruston som snabbt skapar ett inbjudande blickfång i rummet! Den här sittpuffen tillhör Venture Home kollektionen och har en bastant storlek med mjuka runda former, i en varmvit klädsel av lammull.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En generös sittpuff från serien Ruston som snabbt skapar ett inbjudande blickfång i rummet! Den här sittpuffen tillhör Venture Home kollektionen och har en bastant storlek med mjuka runda former, i en varmvit klädsel av lammull.
Det lurviga tyget ger en gosig känsla och ger ett ombonat intryck. Placera ensam som stilikon i din favorithörna eller intill soffgruppen för att erbjuda fler sittplatser - du bestämmer!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15110-050 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Sittpuff |
| Serie | Ruston |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963406 |



