Pläd House Nordic CortGrön
569 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Filt i bomull.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 3961005 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | 100% Bomull |
| Produkttyp | Pläd |
| Serie | Cort |
| EAN-nr | 5713917016280 |






