Bokhylla Venture Home StaalGrå
2 845 kr
1 874 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ljusgrå

Staal
Grå
1 874 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bokhylla Venture Home Staal är en elegant hylla i pulverlackad stål som passar i husets alla rum. Den har en smart och snygg design som ger dig möjlighet att visa upp alla dina favoritsaker, låga som höga.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bokhylla Venture Home Staal är en elegant hylla i pulverlackad stål som passar i husets alla rum. Den har en smart och snygg design som ger dig möjlighet att visa upp alla dina favoritsaker, låga som höga.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18076-205 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 188 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | Staal |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087972 |





