Byrå Venture Home Frihamn
fr.1 879 kr
Se priset!
Välj variant

Frihamn
1 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Avlastningsbordet från serien Frihamn är lika praktisk som stilren!
Den robusta designen ger ett stadigt intryck. Den här byrån har två skåp som möjliggör generöst med plats för dold förvaring. Använd som sidobord, Tv-bänk eller garderob - här får du plats med mycket!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Trä/natur |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | Poppel |
| Produkttyp | Mediamöbel |
| Serie | Frihamn |
| Användningsområde | Inomhus |
| Max Belastning | 100 Kg |


