Hylla House Nordic Paolo
609 kr

Paolo
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
2 hyllplan med svart ram
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4292160 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 16 cm |
| Längd | 14 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Paolo |
| EAN-nr | 5713917004041 |





