Konsol Lundbergs August Duo
fr.229 kr
fr.205 krFrån 10 %Kampanjtom 30/4
Välj variant

August Duo
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lundbergs konsol August Duo är en rejäl dubbelkonsol i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Lundbergs konsol August Duo är en rejäl dubbelkonsol i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
Denna dubbelkonsol är designad med tanke på både estetik och funktion. Med sin slitstarka metallkonstruktion och den intensiva, svarta pulverlackerade ytan enligt NCS S-9000 blir den en självklar accent i vilket rum som helst. De förborrade hålen underlättar en snabb och säker montering, vilket gör den perfekt för att bära tunga belastningar med en känsla av säkerhet och stil.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Svart |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 36,8 cm |
| Längd | 21,5, 25,3 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Konsol |
| Serie | August |
| Montering | Nej |
