Skåp Venture Home Piring Vitrinskåp med Glasdörrar
Nyhet
4 899 kr
4 489 krSänkt pris!Spara 410 kr

Piring Vitrinskåp med Glasdörrar
4 489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 25617-250 |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Djup | 40 cm |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Piring |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 25617-250 |
| EAN-nr | 7340220835420 |








