Skåp Venture Home Täckt Kila
fr.2 569 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Täckt Kila
2 569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skåp Venture Home Täckt Bukal är ett elegant skåp i pulverlackat stål som ger dig en smart och samtidigt snygg förvaringskombination. Visa upp dina favoritsaker på öppna hyllplan och håll ordning på de andra sakerna i den stängda förvaringen. De mässingfärgade knopparna ger skåpet ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Venture Home Täckt Bukal är ett elegant skåp i pulverlackat stål som ger dig en smart och samtidigt snygg förvaringskombination. Visa upp dina favoritsaker på öppna hyllplan och håll ordning på de andra sakerna i den stängda förvaringen. De mässingfärgade knopparna ger skåpet ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Flyttbara hyllor: Ja
- Innermått hyllor: 36 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 15 cm
- Flyttbara hyllor: Ja
- Innermått hyllor: 36 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 15 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Ljusgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 80 cm |
| Djup | 40,5 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Vitrinskåp |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Tillverkarens Art.Nr. | 28069-201 |
