Vitrinskåp Venture Home Piring
3 199 kr
2 999 krSänkt pris!Spara 200 kr

Piring
2 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitrinskåp Piring från Venture Home. Ett högt skåp i svart stål med en balanserad mix av öppen och dold förvaring. De övre glasdörrarna ger ett lätt och luftigt intryck, medan de nedre dörrarna håller det du inte vill visa dolt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vitrinskåp Piring från Venture Home. Ett högt skåp i svart stål med en balanserad mix av öppen och dold förvaring. De övre glasdörrarna ger ett lätt och luftigt intryck, medan de nedre dörrarna håller det du inte vill visa dolt.
Den svarta färgen ger skåpet ett distinkt och sobert uttryck som fungerar i många olika typer av rum. En praktisk och stilren möbel för kök, vardagsrum eller arbetsrum.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 28069-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Längd | 0 cm |
| Djup | 40,5 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Vitrinskåp |
| Serie | Pirring |
| Användningsområde | Inomhus |
| Tillverkarens Art.Nr. | 28069-208 |
| EAN-nr | 7340220835321 |









