Gardinskena Kirsch Dubbel 90-160cm för Gardinupphängning
fr.159 kr
Se priset!
Välj variant

Dubbel 90-160cm för Gardinupphängning
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den dubbla G-skenan gör att du kan hänga två gardiner i ditt fönster, kanske en lite tunnare innerst som tar det mesta av den direkta insynen och en mer dekorativ inåt rummet.
Varumärke
KirschBeskrivning
Den dubbla G-skenan gör att du kan hänga två gardiner i ditt fönster, kanske en lite tunnare innerst som tar det mesta av den direkta insynen och en mer dekorativ inåt rummet.
En av fördelarna med G-skenan är att fönsterna inte behöver följa något standardmått, och att man enkelt kan justera skenan till en passande bredd.
G-skenans fäste passar i de väggbeslag som finns monterade i många hem. Det är också en diskret skena som inte fångar för mycket av blickfånget.
G-skenan finns med olika väggavstånd, beroende på hur långt ut från väggen du önskar hänga din gardin.
Innehåller 2 skenor och 2 väggfästen.
Djup till vägg: 6+9
Längd: 90-160cm
G-skenans fäste passar i de väggbeslag som finns monterade i många hem. Det är också en diskret skena som inte fångar för mycket av blickfånget.
G-skenan finns med olika väggavstånd, beroende på hur långt ut från väggen du önskar hänga din gardin.
Innehåller 2 skenor och 2 väggfästen.
Djup till vägg: 6+9
Längd: 90-160cm
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Färg | Vit |
| Längd | 160 cm |
| Djup | 9, 12 cm |
| Utförande | Dubbel |
| Material | Järn |
| Produkttyp | Gardinskena |
| Serie | G-skena |
| Storlek | 90-160 cm |
| Vikt | 0,4, 0,54 kg |
