Gardinstångshållare Kirsch Extra Lång för GardinstängerSvart
139 kr/frp
Vald variant
Färg:
Svart

Extra Lång för Gardinstänger
Svart
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Extra lång hållare för gardinstänger ø19 mm. Gör att du kommer längre ut från fönstret, ifall du har breda fönsterbrädor och vill undvika att gardinen hänger emot.
Varumärke
KirschBeskrivning
Extra lång hållare för gardinstänger ø19 mm. Gör att du kommer längre ut från fönstret, ifall du har breda fönsterbrädor och vill undvika att gardinen hänger emot.
Hållaren monteras på vägg med plugg och skruv. Hållaren passar även i de väggbeslag som redan finns monterat i många hem; du för då bara ner hållaren i väggbeslagets två skåror. Innehåller 1 st.
Djup till vägg: 20cm
Djup till vägg: 20cm
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Art.Nr. | 559621 |
| Färg | Svart |
| Längd | 20 cm |
| Djup | 20 cm |
| Utförande | Extra Lång |
| Material | Järn |
| Produkttyp | Gardinstångshållare |
| Serie | Dekorativa tillbehör |
| Diameter | 19 mm |
| Vikt | 0,28 kg |
| EAN-nr | 7314105596218 |
