Gardintillbehör Kirsch Veckband För Sömnad 3,1m Vit
85 kr/frp
Se priset!

Veckband För Sömnad 3,1m Vit
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Veckband som sys på gardinens ovankant. Veckbandet används ihop med valfri fingerkrok, beroende på vilken effekt du vill ha på dina veck. Fingerkroken träs därefter i ringens eller glidets ögla.
Varumärke
KirschBeskrivning
Veckband som sys på gardinens ovankant. Veckbandet används ihop med valfri fingerkrok, beroende på vilken effekt du vill ha på dina veck. Fingerkroken träs därefter i ringens eller glidets ögla.
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Art.Nr. | 105101 |
| Färg | Vit |
| Längd | 310 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Veckband |
| Serie | Gardinband |
| Vikt | 148 kg |
| Tjocklek | 70 mm |
| EAN-nr | 5710528658854 |
